Упс! Нічого не знайдено.
Limited drop, який створили до виходу української комедії «10 блогерят».
У світі, де добрі слова звучать рідше, ніж сарказм у коментарях, ми говоримо про прості речі: комфорт, чесність та іронію.
Цей дроп став своєрідним мерч-відповіддю тим, хто завжди готовий додати ще кілька негативних слів у коментарях.
В основі традиційний для cabanchi комфорт: базові речі з м’якого трикотажу, за який так цінують бренд. оверсайз футболки та світшоти з акцентними принтами, які кажуть самі за себе.
А головні меседжі цього дропу:
– «хейт зупиняється тут» — нагадування про те, що більшість негативу так і лишається в інтернеті.
– «я не відповідаю вашим очікуванням» — іронія з приводу вимог, які змінюються швидше, ніж тренди у стрічці.
– кепка та шопер з принтом «i hate/love you» — іронічний меседж на адресу тих, хто не може втриматися від хейту.
Цей дроп — про наше guilty pleasure, про хейтерів, які без інтернет-баталій не уявляють свого життя. але ще більше про те, що навіть у світі з нескінченною кількістю коментарів ми можемо обрати, які слова залишити.
Підписуйся
@cabanchicom