Cabanchi.com • Завантаження • Cabanchi.com • Завантаження •

Засновниці - Анна Селюкова Марина Яхонтова.

Хто —ми

Cabanchi.com – базовий одяг для тих, хто цінує практичність, красу і комфорт. Ми український бренд, заснований в 2014 році, створюємо одяг, який щодня допомагає вам виглядати бездоганно та стильно в будь-яких ситуаціях – вдома, у місті або у подорожі. Відгуки тисячі клієнтів – найкраще підтвердження.

Світ моди зітканий з історій. Тепер ми творимо свою власну. Хочемо запросити вас розповісти цю історію разом з нами.

Як все починалося?

Історія бренду Cabanchicom почалась з фрази  "Метнись кабанчиком", яку Анна Селюкова, переможниця телешоу "Холостяк-4", промовила випадково в ефірі телепередачі. Цитата не залишила нікого байдужим і запам'яталась глядачам. Коли обирали назву для бренду не було роздумів – фраза влучила точно в ціль.

Cabanchicom – оригінальна, весела назва – легко запам'ятовується, викликає завжди позитивні емоції і посмішки.

Метнись Кабанчиком

Вже минуло 9 років, з моменту початку продажу перших футболок і костюмів. Наша компанія розвивається, створюються нові колекції і асортимент постійно розширюється. Незмінними лишаються якість та любов в роботі.

Все коли починалося з маленького офісу. Зараз відкриті вже три фірмові магазини в Києві, а інтернет-магазин щодня доставляє замовлення в різні куточки України та світу.

Ми прагнемо створювати якісний, доступний і стильний одяг, для якого знайдеться місце в кожному гардеробі. Наші серця сповнені пристрасті і готові створювати все найкраще для наших клієнтів.

Підписуйся