Cabanchi.com • Завантаження • Cabanchi.com • Завантаження •

Обмін та повернення

Обмін або повернення товару можливе протягом 14 днів з моменту придбання.

ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

Обмін або Повернення товару здійснюється у разі, якщо він не був у використанні, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі якості, ярлики, а також розрахунковий документ, який був виданий покупцеві разом з товаром. 


Обмін та Повернення онлайн-замовлень.

Для оформлення обміну/повернення необхідно заповнити бланк. Даний бланк додається до Вашої посилки. Далі заповнений бланк необхідно вкласти в посилку, яку Ви будете відправляти назад в інтернет-магазин.


Зверніть увагу, що товари зі знижкою понад 50% та з червоною позначкою «Last price» - відправляємо по передоплаті 100% та обміну або поверненню такі товари не підлягають. 


Обмін та Повернення офлайн-замовлень.

Товар, який був придбаний офлайн, підлягає обміну та поверненню тільки в тому магазині, в якому був придбаний.


ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ.

Якщо виріб на повернення знаходиться в товарному вигляді, кошти будуть повернуті протягом 3-5 робочих днів. Кошти повертаються на банківську карту. 


ПЕРЕСИЛКА.

Обмін та Повернення товару здійснюється за рахунок клієнта. У разі виявлення виробничої помилки, невідповідності розміру або іншого браку, витрати з доставки оплачуються нами.


ТОВАРИ, ЯКІ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЮ. 

  • Натільна білизна (спідня білизна, купальники, нічні сорочки, піжами).
  • Зверніть увагу, що товари зі знижкою понад 50% та з червоною позначкою «Last price» - відправляємо по передоплаті 100% та обміну або поверненню такі товари не підлягають.

Якщо ж у Вас виникли спірні питання чи індивідуальні побажання, будь ласка, зв'яжіться з менеджером.

Підписуйся