Cabanchi.com • Завантаження • Cabanchi.com • Завантаження •

Чоловiчий

Упс! Нічого не знайдено.

В зимовий сезон хочеться мати у гардеробі щось тепле та зручне, що підходить для будь-яких ситуацій. Універсальний в цьому плані варіант – це чоловічий костюм з начосом, який зігріє навіть у люті морози. Підібрати його можна на сайті бренду cabanchi. Ми сучасний український бренд, що створює модний та якісний одяг, доступний всім. В нас ви зможете купити теплий костюм чоловічий з якісного матеріалу, обравши з широкого асортименту розмірів та кольорів.

Особливості матеріалу

Найпопулярніша тканина, з якої ми шиємо зимовий одяг – тринитка утеплена. Костюм з цього матеріалу має флісовий начос з внутрішнього боку. Щодо основної тканини (тринитки), то її головною особливістю є щільне плетіння. Завдяки цьому вона добре зберігає форму та колір, приємна на дотик та довго носиться. Також цей матеріал називають футером.

Костюм на флісі чоловічий купити варто заради того, що в ньому ніколи не буде ані холодно, ані парко. На вулиці він легко витримує до -30 градусів морозу, а у приміщенні відводить зайве тепло. Адже футер має гарну терморегуляцію.

Як обрати відповідну модель

На нашому сайті можна придбати костюм теплий для чоловіка вже готової комплектації. Він складається зі штанів та світшоту одного кольору. Також ви можете власноруч підібрати комплект на свій смак. Або взагалі купити тільки якусь частину костюму окремо – наприклад, штани чоловічі з начосом.

При створенні одягу наші дизайнері аналізують сучасні модні тренди та тенденції. Тому продумують фасони костюмів таким чином, щоб вони:

  • гарно «сиділи» на фігурі;
  • забезпечували повну свободу рухів;
  • підходили для різних ситуацій – роботи в офісі, пікніків, прогулянок, подорожей тощо.

Саме тому спортивний костюм (футер) для чоловіків від cabanchi – це універсальний одяг на всі випадки життя. Він зроблений з матеріалів преміальної якості та ретельно продуманий для вашого комфорту. На сайті доступні моделі різних кольорів: чорного, сірого, хакі, синього тощо. На деякі позиції діють щедрі знижки, тож можна придбати їх з максимальною вигодою.

Підписуйся